O firmie

Dystrybutorzy

wika

testo

 

Partnerzy

 

logo merazet iso9001 2 1

rqs

apator

negele

Firma Manomex działa na rynku w branży przemysłowej od kilkunastu lat.
Początkowo zajmowała się serwisowaniem urządzeń do pomiaru ciśnienia.
Od 2004r. w nieco zmienionym składzie osobowym rozszerzyła dotychczasowy zakres usług 

o działalność handlową uzyskując status autoryzowanego przedstawiciela WIKA POLSKA (dawniej KFM). Współpracujemy również z wieloma partnerami firm polskich i zagranicznych m.in. TESTO, Merazet, Rectus, Apator, Negele.

WIKA POLSKA S.A. to obecnie część światowego koncernu będącego liderem 
w dziedzinie pomiarów ciśnienia i temperatury - firmy WIKA www.wikapolska.pl


Przez ten okres staliśmy się jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w zakresie dystrybucji urządzeń do pomiaru ciśnienia i temperatury, szczególnie w branży spożywczej.

Głównym celem działalności naszej firmy jest:

  • dobór urządzeń do pomiaru ciśnienia i temperatury do konkretnych warunków obiektowych, zgodnie z potrzebami naszych klientów,
  • oferowanie pełnej gamy niezbędnych urządzeń towarzyszących przy montażu aparatury kontrolno-pomiarowej. 

NASZE ZALETY - dlaczego warto z nami współpracować?

  • bogate stany magazynowe

Posiadamy największy w Polsce magazyn aparatury kontrolno -pomiarowej do pomiaru ciśnienia i temperatury z przyłączem higienicznym (separatory DIN , CLAMP, SMS i inne), przeznaczone głównie dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego.

  • profesjonalna obsługa

Nasi pracownicy posiadają szeroką wiedzę teoretyczną i praktyczną, jak również bogate doświadczenie w zakresie m.in. aparatury kontrolno-pomiarowej zdobyte w trakcie ponad 20-letniej pracy w przemyśle spożywczym. 
Możliwość ciągłego rozwoju naszego personelu zapewnia uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez naszych dostawców, co pozwala na uzyskanie aktualnej wiedzy na temat nowości technicznych, którą wykorzystujemy do fachowej i profesjonalnej obsługi naszych klientów.

  • atrakcyjne ceny

Atrakcyjne ceny oraz różne rodzaje rabatów od cen katalogowych zachęcają naszych klientów do wyboru naszej oferty wśród propozycji konkurencji.

  • krótki czas odpowiedzi na zapytanie ofertowe

Nasi klienci otrzymują ofertę na wyroby standardowe w bardzo krótkim czasie. W zdecydowanej większości w dniu złożenia zapytania.

  • dogodne terminy płatności

Dla stałych klientów proponujemy wydłużony termin płatności przelewem, którego długość uzależniona jest od wiarygodności klienta i wielkości osiąganych obrotów.

  • szybki termin realizacji zamówienia

Rozbudowane stany magazynowe pozwalają na zakup i dostawę standardowych urządzeń w ciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia.

  • możliwość składania zamówień pocztą elektroniczną, formularzem www oraz telefonicznie